Kabelky, ve kterých zazáříte. Nalaďte se na jarní květinový look

Jaro je tady v plné kráse, příroda se probouzí k životu a je načase definitivně uložit do skříně zimní oblečení, a naladit se na jarní vlnu. A jako každý rok, tak i letos jsou trendy květinové potisky. Jsou veselé, krásné, baví nás, ale je potřeba naučit se je kombinovat. Kabelky plné květin nyní najdete v našem e-shopu. Víte, jak je nosit?

Květinové vzory vás budou bavit

4a5hYGHXKvětinové potisky letos opět uvidíte skoro všude. Tento trend se poprvé objevil v 80. letech minulého století, i když ve skutečnosti jsou jeho kořeny mnohem hlouběji v minulosti. Možností je nespočet, jen nezapomeňte na jedno důležité pravidlo, které říká, že méně je více. Pokud si netroufnete na květinové kalhoty nebo topy, jednoduše vsaďte na doplňky. Stačí pouhá kabelka nebo taška posetá květinami a celý vás outfit doslova rozkvete a vy s ním.

Originální a praktické kabelky nabízí holandská značka Melli Mello, jejíž kousky najdete v našem e-shopu. Tato značka je přímo mistr v kombinaci barev, vzorů a motivů. Navíc klade důraz na praktičnost. Proto se můžete spolehnout na kvalitní, a hlavně vkusné kousky.

Plážová taška nejen na pláž7mG17H-R

Plážovou tašku lze využít na několik způsobů. Proč se omezovat. Můžete ji mít jako nákupní nebo klidně i místo kabelky. Skvěle poslouží i na sport, zejména když se chystáte například po práci na jógu či do sauny. Fantazii se meze nekladou. Barevné květiny a motýli působí vesele a pohodově. Jednoduše ji přehodíte přes rameno a máte stylový módní doplněk.

Květinová kabelka pro krásnější den

Pokud si potrpíte na originální kabelky, pak určitě doporučujeme mít doma jednu květinovou. Nevyužijete ji patrně denně, protože k této výrazné kabelce je třeba pečlivě volit barvy a vzory, aby se společně netloukly. Obecně totiž platí, že bychom měli zvolit maximálně dva květinové vzory (nejlépe v jednom provedení) a zbytek už by měl být jednobarevný (ideálně kombinovat odstíny v barvách květin, ale to už je trochu alchymie).

17577-009 PINK-PE_2D_0001Značka Melli Mello a PE - Florence nabízí krásné a barevné plážové tašky, kabelky i batohy, ve kterých zazáříte. Květinové vzory se drží na vrcholu řadu sezón a není se čemu divit. Můžete si je užívat po celé jaro i léto, protože veselé barvy dokážou pozitivně ovlivnit i naši náladu a sebevědomí. A to už stojí za to, co říkáte?