Filcové kabelky Beagles – elegance v každém detailu

Sázíte na kvalitu i moderní design? Pak si jistě přijdete na své v kolekci tašek a batohů holandského výrobce Beagles. Jednoduchý design, precizní zpracování, a hlavně originál v každém detailu. To jsou filcová tašky a batohy této značky, která není u nás zatím tolik známá, přesto si získává řadu příznivců.

Materiál s dlouholetou tradicí

Značka vsadila na jeden z nejstarších materiálů, který můžeme znát – filc. V minulosti se filc vyráběl převážně z živočišných vláken, které v dnešní době nahradily vlákna umělá. Tato netkaná textilie je ideální ke stříhání, lepení, šití a kombinování s dalšími materiály. Filcové tašky mají své kouzlo, a hlavně jsou originální, rozhodně je nemá každý. A nemusíte se obávat, filc je zároveň dostatečně odolný.

Filcové kabelky nabízíme v jednoduchých, a ne příliš výrazných barvách. Dominuje šedá, černá a hnědá. Tyto barvy však snadno můžete kombinovat s ostatními, a proto se kabelka i batoh hodí ke každému outfitu. Nemusíte si lámat hlavu s kombinací barev a potisků. Jistě oceníte moderní zpracování a spoustu úložného místa. Další předností, kterou se mohou filcové kabelky i batohy pyšnit, je ekologické zaměření. Protože filc je šetrný eko materiál, který šetří životní prostředí i přírodu. Nejen díky tomu se tento typ kabelek stal velmi oblíbeným cílem mnoha celebrit i blogerek, které kladou důraz na životní prostředí.

Módní kabelky, které vás budou bavit

Filcové kabelky vám dlouho vydrží. I když to tak možná nevypadá, filc je odolný materiál. Není divu, že se v poslední době znovu vrací na výslunní a módní návrháři jej zahrnují do svých kolekcí. Z filce lze vyrábět nejen kabelky a různé doplňky, ale také obuv.

V našem e-shopu najdete klasické kabelky přes rameno i sportovní batohy. Každý produkt zdobí typické filcové srdíčko, které je symbolem značky Beagles. Nechte se inspirovat novými módními trendy, a hlavně objevte kouzlo materiálu, který má dlouholetou tradici a historii.